Partneri

KdV - Karpatskonemecký spolok (Karpatendeutsche Verein) je spoločenské a kultúrne občianske združenie občanov Slovenskej republiky, ktorí sú nemeckej národnosti, nemeckého pôvodu alebo materinského jazyka, ako aj občanov, ktorí sympatizujú s nemeckou menšinou na Slovensku a jej kultúrou. Karpatskonemecký spolok je nadstranícky a nadkonfesionálny.
Sídlo Karpatskonemeckého spolku na Slovensku je v Košiciach. Symbolom Karpatskonemeckého spolku na Slovensku je znak, pozostávajúci z erbu Bratislavy, Kremnice, Kežmarku, ktoré symbolizujú tri nemecké osídlenia na Slovensku a slovenského dvojkríža.
KdV

CORA geo s.r.o. - portfólio produktov tvoria informačné systémy, geografické informačné systémy pre verejnú správu, správu sietí, priemyselné podniky a služby digitálneho mapovania.
CORA geo

Taurus - počítače a matematika - zaoberá sa predajom a servisom výpočtovej techniky, predajom nových aj použitých počítačov a komponentov, servisom programového vybavenia PC (ekonomický softvér, odvírenie, inštalácie). Okrem týchto činností ponúka doučovanie v oblasti matematiky a prípravu na príjímacie skúšky, resp. monitor z matematiky, počítačové kurzy (Windows, Word, Excel pre začiatočníkov aj pre pokročilých).
Taurus

ESAT s.r.o. - predaj spotrebnej elektroniky. Aj z pohodlia Vášho domova - nakúpite online a vyberete si spôsob dopravy a úhrady, ktorý Vám vyhovuje najviac
ESAT

CVČ Kežmarok, mesto Kežmarok a mediálni partneri KTV Kežmarok (Kežmarská televízia), Noviny Kežmarok
CVČ mesto Kežmarok KTV Noviny Kežmarok

 

 

Fotogalérie:
1. liga 2013/2014
(celkom 10 fotiek)

ETICKÝ KODEX
šachistu MŠK KdV

  • váž si svoj klub a reprezentuj ho na spoločenskej a športovej úrovni podľa svojich možností a schopností
  • váž si súperov a správaj sa k ním s patričnou úctou
  • pristupuj k hre podľa pravidiel FIDE a súťažných poriadkov jednotlivcov a družstiev
  • usiluj o čo najlepší výsledok len hrou na šachovnici
  • na zápasy sa dostav včas a patrične pripravený
  • v súťažiach družstiev nenastupuj proti vlastnému klubu

Diagram


Biely na ťahu vyhrá

Hracia miestnosť

Dom stretávania KdV
Priekopa 2, Kežmarok