Tréning

posledné články k tréningu
Záverečný turnaj šachového krúžku CVČ
2017-06-08 | turnaje

V dňoch 31.5. a 7.6.2017 sa počas tréningov uskutočnil záverečný turnaj šachového krúžku CVČ Kežmarok. Hralo sa švajčiarskym systémom, na 5 kôl, s tempom hry 2x10 minút.

Turnaj prebehol v uvoľnenej atmosfére, ceny boli pripravené pre všetkých. O víťazovi rozhodlo 4. kolo, v ktorom sa stretol Michal Choma s Natáliou Ferenčákovou, a Natália využila momentálnu lepšiu formu. Víťazom sa stala Natália s plným bodovým ziskom 5 b, druhé miesto obsadil Michal Choma so ziskom 4 b. Tretie miesto obsadil Daniel Duda- 3 b.

Víťaz turnaja obdržal pohár, prví traja medaily a každý člen šachového krúžku vecnú cenu.

Šachové krúžky mládeže budú prebiehať naďalej minimálne do konca júna.